U Doroty Domki
11 maja 2021
Lawendowy domek Noclegi
11 maja 2021

Minigolf na Mapie KaszubMinigolf na Mapie Kaszub, to miejsce pełne niespodzianek i gwarantowanych emocji, w którym przygoda czai się za każdym rogiem. Pieczołowicie przemyślane atrakcje, wciągające wyzwania czekające przy każdym dołku oraz charyzmatyczna właścicielka sprawią, że odnajdziesz w sobie pasję do tego elitarnego sportu. A po wszystkim, nabierzesz nowych sił w urokliwej kawiarence. Nie zastanawiaj się więc dłużej i odważnie wkrocz w świat stworzony specjalnie po to, by sprawiać radość. Wbij piłkę na szczyt Wieżycy, zaśpiewaj w rytm Kaszubskich Nut w formacie 3D i daj się zaskoczyć tradycji przedstawionej w nowoczesnym stylu.

Minigolf na Mapie Kaszub jest pełen cudów dla całej rodziny. Nieważne czy masz 7 czy 70 lat – na jednym dołku nigdy się nie kończy!

Nie czekaj, już teraz odwiedź naszą Wioskę Królików, zaprzyjaźnij się z naszymi kociętami, a na koniec upleć kucykowi warkocze :) A wszystko to w połączeniu z grą poprzez zabawę i zdobywanie wiedzy o Kaszubach!

CENA: ulgowy 15 zł/os | normalny 25 zł/os | dzieci poniżej 3 lat gratis

DOSTĘPNE: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień

OBIEKT:
Park rozrywki

ATRAKCJE:

 • minigolf (specjalne kije dla dzieci)
 • zwierzęta (króliki, kucyki, kozy, prosiaki, kury)
 • przejażdżki i czesanie kucyków
 • plac zabaw
 • gokarty
 • duży ogród do biegania

LOKALIZACJA: Mała wieś Zgorzałe w pobliżu Stężycy

ODWIEDŹ NAS NA FB:
facebook.com/minigolfnamapiekaszub


 

Minigolf na Mapie Kaszub
Zgorzałe ul. Górna 83-300 Stężyca
tel.: 790-696-265
www.minigolfkaszuby.pl
facebook.com/minigolfnamapiekaszub
minigolfkaszuby@gmail.com

 

Napisz do Nas  Pola oznaczone * wymagają wypełnienia.


  GOŚCIE O NAS

  Panuje tu wspaniała atmosfera

  Panuje tu wspaniała atmosfera, niespieszna, rodzinna, wakacyjna. Miejsce kojarzy się z najlepszymi wakacjami na wsi u babci.. Czas nie ma tu znaczenia, a dbałość o szczegóły w aranżacji całego miejsca zachwyca. Zakochaliśmy się w tym miejscu, które z całego serca polecamy. To nie jest kolejna atrakcją na mapie Kaszub, to miejsce magiczne, które warto pokazać swoim dzieciom i wspólnie się zaczarować. Zwierzęta mieszkające w zagrodzie są szczęśliwe, właściciele spełniają tu swoją pasję.. I te pozytywne emocje są niezwykle zaraźliwe. Urokliwe, magiczne, bez tłumów.. Piękne Kaszuby

  Magda

  Absolutnie niesamowite miejsce

  Absolutnie niesamowite miejsce! Super klimat, szeroko uśmiechnięta obsługa, od której inni powinni się uczyć podejścia do ludzi, totalnie nieszablonowe podejście do gry w mini golfa, dodatkowe atrakcje w trakcie samej gry, możliwość obcowania ze zwierzętami, mnóstwo ciekawych i fajnie przedstawionych informacji o Kaszubach oraz na koniec niesamowita aranżacja każdego dołka - to wszystko składa się na jeden z najlepszych niedzielnych wypadów. Zdecydowanie polecam!!

  Magda

  Jedno z najfajniejszych miejsc w jakim byliśmy

  Jedno z najfajniejszych miejsc w jakim byliśmy!! Począwszy od baaardzo pozytywnie nastawionych i goscinnych gospodyń, poprzez cudownie zagospodarowany teren, na pysznym jedzonku skonczywszy! Tu sie po prostu wszystko zgadza. Mozna sie zrelaksowac, odpocząć, pogłówkowac, zabawa super, z pewnością tu wrocimy, bo klimat tego miejsca jest niepowtarzalny! Polecam goraco wszystkim!!!

  Magda

  Absolutnie genialne miejsce dla Rodzin z Dziećmi

  Absolutnie genialne miejsce dla Rodzin z Dziećmi! Minimalny czas to 2 godziny. Bilet normalny 25 zł, ulgowy (od 3 do 15 lat) 15 zł, poniżej 3 lat wstęp wolny. Na miejscu oprócz mini golfa (9 dołków) jest plac zabaw, rowerko-traktory, możliwość jazdy na kucyku (dziecko max. 30 kg), wiele zwierząt, które można pogłaskać, nakarmić. Każdy otrzymując kartę do zapisów wyników otrzymuje też listę zadań do wykonania (pozwalają poznać region Kaszub), nagrodą jest karma dla zwierząt. Jest możliwość płacenia kartą. Dojazd do samego miejsca wymaga dobrego, nie niskiego zawieszenia (polna wyboista droga). Na miejscu kawiarnia, miejsca odpoczynku, toaleta w formie Toi-Toi. Parking na tyłach obiektu. Cudowne, bezpieczne miejsce stworzone z myślą o dzieciach, chociaż i dorośli świetnie się tu bawią!

  Katie M

  Wspaniała rozrywka dla całej rodziny

  Wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Do tego pyszne domowe ciasta, kawa, kiełbasa z grilla itp. Wejście może nie jest tanie ale można tam się nauczyć trochę cierpliwości, zobaczyć zwierzęta chodowlane i trochę dowiedzieć się o regionie. Sympatyczna właścicielka od progu wita nas swoim uśmiechem. Polecam

  Adam
  Minigolf Kaszuby Atrakcje
  Nasza strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację naszej Polityki prywatności.
  więcej