Agroturystyka Stężyca

 

Agroturystyka Stężyca

Agroturystyka Stężyca - to wiele atrakcji turystycznych i bardzo bogata baza noclegowa– tu warto przyjechać, każdy znajdzie coś dla siebie. Są tutaj prawdziwe gospodarstwa agroturystyczne, gdzie można poznać życie wsi, zagrody edukacyjne i siedliska pięknie położone na obrzeżach wsi, daleko od zgiełku. Baza noclegowa też jest zróżnicowana od pokoi gościnnych po apartamenty i domki na wyłączność.

Okolica obfituje w różnego rodzaju atrakcje jest bardzo dużo jezior i są one zagospodarowane w pomosty i miejsca kąpieliskowe. W Stężycy znajduję się piękna promenada z wypożyczalnią kajaków i marina nad jeziorem Raduńskim, park rekreacyjny z dużym amfiteatrem gdzie odbywają się rożnego rodzaju imprezy przeważnie muzyczne. Drogi na terenie Gminy Stężyca są asfaltowe, które umożliwiają bezpieczne podróżowanie. Jest też wiele szlaków rowerowych, które oplatają i łączą wszystkie atrakcje w gminie Stężyca oraz w gminach ościennych.

Wybierz się do agroturystyki Stężyca- tutaj mile spędzisz czas, będziesz miał możliwość poznania kultury Kaszub i prawdziwego życia na wsi. Będziesz spokojnie odpoczywał wśród urozmaiconych krajobrazów Kaszub.