Agroturystyka na Kaszubach - Noclegi Kaszuby


Komfortowe pokoje, kwatery, noclegi na Kaszubach w otoczeniu pięknej przyrody, w pobliżu lasów i jezior. Agroturystyka na pomorzu - do wyboru gospodarstwa agroturystyczne, domki na kaszubach, pensjonaty i tanie kwatery Kaszuby - atrakcyjna i tradycjna agroturystyka pomorskie. Serdecznie zapraszamy na urlop, wczasy i wypoczynek - atrakcyjne noclegi Kaszuby, kwatery i pokoje Kaszuby na pomorzu.


 
11 maja 2021

Minigolf Kaszuby Atrakcje

Minigolf na Mapie Kaszub, to miejsce pełne niespodzianek i gwarantowanych emocji, w którym przygoda czai się za każdym rogiem. Pieczołowicie przemyślane atrakcje, wciągające wyzwania czekające przy każdym dołku oraz charyzmatyczna właścicielka sprawią, że odnajdziesz w sobie pasję do tego elitarnego sportu.
11 maja 2021

Osada u Rzeźbiarza Agroturystyka

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Szukasz kontaktu z naturą, spokoju, wyciszenia? To właśnie znajdziesz u nas w agroturystyce na Kaszubach. Jeśli zechcesz możesz spróbować swoich sił w rzeźbieniu w drewnie.
11 maja 2021

Daleko od Szosy Agroturystyka

Cenisz sobie świeże powietrze, wypoczynek na łonie natury, lubisz wędkować i smacznie zjeść? Spędź swój urlop w naszym gospodarstwie położonym z dala od zgiełku miast, w pobliżu wielu atrakcji na Kaszubach.
11 maja 2021

Lawendowy domek Noclegi

Miejsce na uboczu gdzie można skorzystać ze strefy Spa i odpocząć od codzienności. Zanurzając się w spokoju otaczającym zieloną przyrodą, zapachu lawendy i koncercie ptaszków by naładować akumulatorki do dalszego działania. A kontakt z Alpakami odpręży i uspokoi.
11 maja 2021

Pod Ptasią Górą Agroturystyka

Zrelaksuj się na łonie natury i zasmakuj w tradycyjnej kuchni okraszonej Kaszubską Nutą. Podziwiaj piękne widoki i czerp radość z aktywnego wypoczynku podążając szlakami rowerowymi czy też zażywając kąpieli w czystych wodach naszych jezior.
11 maja 2021

Gabrysin Domki

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Dużo zieleni i ciszy gwarantuje Ci Gabrysin - kawałek zielonego luksusu z obłokami na niebie jak wata cukrowa na którym szybują bociany i jastrzębie. Gabrysin kameralne Siedlisko Kaszuby zaprasza.
11 maja 2021

U Miodowskich Agroturystyka

Gdy galopuję miedzy polami wiem, czym jest wolność. Gdy przytulam się do alpaki wiem, jak wygląda ufność. Gdy patrzę w oczy zwierząt wiem, że warto spełniać marzenia. Jeśli i Ty marzysz o prawdziwej przygodzie ze zwierzętami - to miejsce jest dla Ciebie. Drzwi domu "U Miodowskich" są otwarte dla ludzi z otwartym sercem.
11 maja 2021

U Kaszuby Agroturystyka

Agroturystyka "U Kaszuby" położona we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym jednocześnie w sercu malowniczej wsi Sarnowy, zaprasza wszystkich gości pragnących czystego powietrza, spokoju i ciszy z dala od miejskiego zgiełku.
11 maja 2021

U Doroty Domki

Piękne widoki, czyste jeziora, rozbudowana sieć ścieżek turystyki pieszej i rowerowej, mnóstwo atrakcji turystycznych sprawiają, że nie można się tu nudzić.