Noclegi Kaszuby

Agroturystyka na Kaszubach


 

KOMFORTOWE POKOJE, KWATERY, NOCLEGI NA KASZUBACH W OTOCZENIU PIĘKNEJ PRZYRODY, W POBLIŻU LASÓW I CZYSTYCH KASZUBSKICH JEZIOR.


Noclegi na Kaszubach

Oferujemy komfortowe pokoje, kwatery i domki na Kaszubach w pięknej okolicy, w otoczeniu lasów i jezior. Do wyboru gospodarstwa agroturystyczne, domki, pensjonaty, pokoje i tanie kwatery Kaszuby - atrakcyjna i tradycyjna agroturystyka pomorskie. Serdecznie zapraszamy na urlop, wczasy i wypoczynek - atrakcyjne noclegi Kaszuby, kwatery i pokoje Kaszuby na pomorzu.

Oferta noclegowa na Kaszubach

11 maja 2021

Pod Ptasią Górą Agroturystyka

Zrelaksuj się na łonie natury i zasmakuj w tradycyjnej kuchni okraszonej Kaszubską Nutą. Podziwiaj piękne widoki i czerp radość z aktywnego wypoczynku podążając szlakami rowerowymi czy też zażywając kąpieli w czystych wodach naszych jezior.
11 maja 2021

Daleko od Szosy Agroturystyka

Cenisz sobie świeże powietrze, wypoczynek na łonie natury, lubisz wędkować i smacznie zjeść? Spędź swój urlop w naszym gospodarstwie położonym z dala od zgiełku miast, w pobliżu wielu atrakcji na Kaszubach.
11 maja 2021

Lawendowy Domek Alpaki

Kameralne miejsce na uboczu gdzie można odpocząć od codzienności. Zanurzając się w spokoju otaczającym zieloną przyrodą, zapachu lawendy, milusińskich Alpak których towarzystwo odpręży i uspokoi.
11 maja 2021

U Doroty Domki

Piękne widoki, czyste jeziora, rozbudowana sieć ścieżek turystyki pieszej i rowerowej, mnóstwo atrakcji turystycznych sprawiają, że nie można się tu nudzić.
11 maja 2021

U Miodowskich Agroturystyka

Gdy galopuję miedzy polami wiem, czym jest wolność. Gdy przytulam się do alpaki wiem, jak wygląda ufność. Gdy patrzę w oczy zwierząt wiem, że warto spełniać marzenia. Jeśli i Ty marzysz o prawdziwej przygodzie ze zwierzętami - to miejsce jest dla Ciebie. Drzwi domu "U Miodowskich" są otwarte dla ludzi z otwartym sercem.
11 maja 2021

U Kaszuby Agroturystyka

Agroturystyka położona we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym jednocześnie w sercu malowniczej wsi Sarnowy, zaprasza wszystkich gości pragnących czystego powietrza, spokoju i ciszy z dala od miejskiego zgiełku.