Kaszuby Atrakcje


Komfortowe pokoje, kwatery, noclegi na Kaszubach w otoczeniu pięknej przyrody, w pobliżu lasów i jezior. Do wyboru gospodarstwa agroturystyczne, domki na kaszubach, pensjonaty i tanie kwatery.


 

Atrakcje turystyczne

Kaszuby to nie tylko aktywny wypoczynek i liczne atrakcje turystyczne, ale również kaszubskie smaki, czyli walory kulinarne i liczne przysmaki regionalne. To także wyjątkowe rękodzieło, jak rzeźby, malowidła, ceramika, wyroby wiklinowe, czy haft kaszubski, który można znaleźć na wielu wyrobach rodem z kaszub. To doskonałe pamiątki, które warto zabrać ze sobą z Kaszub.

Dziedzictwo regionu

Kaszuby, to nie tylko piękny z turystycznego punktu widzenia region, ale również miejsce bogate kulturowo. To między innymi kaszubskie zwyczaje i charakterystyczne dla Kaszub smaki regionu.

Turystyka aktywna

Turystyka piesza, wodna i rowerowa. Kaszuby to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Liczne szlaki piesze i rowerowe oraz doskonale rozwinięta infrastruktura wodna, ze szczególnym uwzgędnieniem spływów kajakowych to tylko wybrane formy aktywnego spędzania czasu wolnego na Kaszubach.