Wędkowanie

Kaszuby z Wędką

Serdecznie zapraszamy wędkarzy. Kochani najlepsza miejscówka Korony Kaszub w gospodarstwie agroturystycznym Daleko Od Szosy w Kaplicy oraz Domki U Doroty w Gołubiu. W agroturystyce Daleko od Szosy znajdziecie piękny zarybiony staw- karpie, tołpyga, lin, karaś. Staw ogrodzony z pomostem, łowienie w cenie noclegu. Natomiast Domki U Doroty są położone w odległości 150 m od przepięknego i bogatego w ryby jeziora Dąbrowskiego. Natomiast pozostałe obiekty Korony Kaszub znajdują się w odległości 400 do 600 m od jezior i stawów. Są to jeziora Buk i Patulskie oraz staw w Kaplicy.

Daleko od Szosy

Zarybiony Staw Kaszuby | Wakacje w Agroturystyce na Kaszubach | Agroturystyka Kaszuby z wyżywieniem

Dla miłośników wędkowania mamy przydomowy zarybiony staw z pomostem (karpie, tołpyga, lin, karaś). Nasz staw jest bezpieczny dla dzieci - ogrodzony. Łowienie ryb jest bezpłatne. Dla naszych gości jest to dodatkowa atrakcja. Skoro świt, z kubkiem kawy można biesiadować w strefie relaksu.

Gospodarstwo Agroturystyczne Daleko Od Szosy Kaszuby
Agroturystyka na Kaszubach
Rafał Stefański
83-315 Kaplica 8
woj. pomorskie
tel.: 609 180 864
www.dalekoodszosy.orgkontakt@dalekoodszosy.org


U Doroty Domki

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w malowniczym miejscu nad jeziorem Dąbrowskim!

To idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa, którzy pragną spędzić czas w otoczeniu natury, świeżego powietrza i spokoju.

Dlaczego warto wybrać jezioro Dąbrowskie czy Patulskie na Kaszubach?

  • Czysta Woda: Jezioro Dąbrowskie to prawdziwa oaza czystości. Woda jest krystalicznie przejrzysta, co sprzyja zarówno wędkarstwu, jak i kąpielom
  • Dobrze zarybione jezioro Dąbrowskie - opiekuje się dobrym duchem wędkarstwa! Szczupaki, płotki, węgorze, karasie, karpie i okonie. To głównie gatunki, które można tu łowić. Akwen jest regularnie zarybiony.
  • Wspaniałe okoliczności przyrody: otoczenie jeziora to lasy, cisza i świeże powietrze. To miejsce, gdzie można oderwać się od codziennego zgiełku i zrelaksować się na łonie natury
  • Bezpieczne kąpielisko: w okresie letnim jezioro jest strzeżone, a kąpielisko bezpieczne. Można swobodnie korzystać z wodnych zabaw i ochłodzić się w upalne dni.

Zapraszamy do Gołubia na wspaniałą przygodę wędkarską!

Kaszuby Domki "U Doroty"
Dorota Jereczek
ul. Por. Dambka 2
83-316 Gołubie
gmina Stężyca, powiat kartuski, woj. pomorskie
tel.: 608-038-609
domki-golubie.my.canva.site/domki-u-dorotydorota_jereczek@o2.pl